6 odpowiedzi

 1. Nie wiem jak wy, ale ja przyzwyczajam się do miejsc. Koty tak mają. Ukochałem sobie dom z niebieskim dachem w Helu. Cudowne miejsce. Cudowni gospodarze i cudowne wspomnienia. Czas nie stoi w miejscu. Nadal kocham Hel i dom z niebieskim dachem. Jednak to już nie jest ten sam Hel. Jakby większe tłumy. Trudno o ciszę i ,,tupot białych mew,,. Pożeglowałem trochę bardziej na zachód. Rowy….Otwarte morze. Jakby wszystko inne. Jednak bardzo swojsko. Piękny dom. Wspaniali i kochani gospodarze. Pomieszkam trochę. Serce mówi, że będzie dobrze. Kajuty przytulne i takie…moje. Polecam serdecznie.
  PS:
  Tu również jest niebieski dach 🙂

  1. Drogi Marucha – to pierwsza jakże piękna, romantyczna i przepojona tęsknotą opinia o Żeglarzu. Dziękujemy. Jest dla nas jak stopa wody pod kilem i atlantycki pasat ! Wiemy, że Helski dom jest wyjątkowy lecz mamy nadzieję, że jego młodszy Rowiański brat z biegiem czasu, też takim się stanie. Pozdrawiamy – Ela i Tomek.

 2. Polecam piękny pensjonat Żeglarz w Rowach.Mozna tu odpocząć delektując się ciszą i spokojem. Domek czysty i zadbany pokoje przytulne z przestronnym balkonem.Mili właściciele..Blisko do morza.Polecam.

 3. I znów po roku zawitaliśmy do Żeglarza. Niestraszny jest nam Bałtyk i jego letnie sztormy. Ale trzeba było zakotwiczyć najpierw w Helu a później w Rowach. I obaj bracia z niebieskimi dachami przyjęli nas równie serdecznie. Czujemy się w nich „jak u siebie”, jak u dobrych przyjaciół, jest tak rodzinnie. Ta atmosfera, cisza, spokój, gościnność gospodarzy – urzeka. Nie wspominając już o krajobrazach, wycieczkach i cudownym lenistwie (tj. twórczym wypoczynku), który odbudowuje nas wewnętrznie i usatysfakcjonowanymi, i zdrowszymi. Kto lubi taki wypoczynek czyli pracę nad regeneracją sił to koniecznie musi odwiedzić Żeglarza :):):):)

  1. Kochani ! Dziękujemy bardzo za nadmorską 😉 pozytywną opinię. Zawsze jest nam bardzo miło, gdy nas odwiedzacie. Mamy nadzieję, że w następnym roku dobre wiatry znów Was to przywieją 😉 Zapraszamy serdecznie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *